Przeprowadzki Chorzów

Trans-Speed Chorzów

Szukasz firmy zajmującej się przeprowadzkami na terenie Chorzowa? Jeżeli zależy Ci na tym, by oferowała ona dodatkowe usługi, to Trans-Speed okaże się dla Ciebie świetną opcją. Bez różnicy, czy jesteś osobą prywatną i potrzebujesz firmy zajmującej się przeprowadzkami na małą skalę, czy osobą fizyczną, która posiada dużą firmę - zrealizujemy każde zlecenie. Skorzystaj z usług Trans-Speed w Chorzowie, gdyż zawsze są one wykonywane w pełni profesjonalnie, bez żadnych opóźnień!

Szeroki zakres usług przeprowadzkowych

Dzięki temu, iż na rynku istniejemy od 1996 roku - zdobyliśmy jedyne i z pewnością niepowtarzalne doświadczenie z zakresu przeprowadzek, jak i dodatkowych usług transportowych.

Mamy w ofercie transport, czyli przewóz mebli, bądź sprzętów zarówno ze sklepu do domu, jak i na odwrót. Kompleksowe przeprowadzki mieszkań, magazynów, biur, domów czy instytucji publicznych również wchodzi w nasz szeroki zakres usług.

Wszelkie usługi transportowo-przeprowadzkowe świadczymy na terenie Chorzowa, Śląska, całej Polski, jak również w wybranych krajach Unii Europejskiej. Flota nowoczesnych i dobrze wyposażonych pojazdów to tylko nasze dodatkowe atuty. Ładowność pojazdów sięga od 1,5 do 3,5 tony! Wybierając więc Trans-Speed zyskujesz bogate zaplecze sprzętowe, jak i kadrę najlepiej doświadczonych pracowników w przeprowadzkach. Każdego dnia dbamy o ty by się w pełni rozwijać, jak i spełniać najwyższe standardy, a także odpowiadać na potrzeby i oczekiwania wszystkich naszych klientów.

Dobra organizacja jest naszym największym atutem!

Wszystkich klientów obsługujemy zawsze na możliwie największym poziomie, pilnując wszelkich terminów realizacji usług! Niskie ceny to kolejny z naszych atutów. Zaufało nam już wielu klientów, którzy są w pełni zadowoleni z usług, jakie wykonujemy gdyż zawsze usługi te wykonywane są w pełni profesjonalne.

Przeprowadzki Chorzów z firmą Trans-Speed to dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój - nam bowiem można powierzyć każde zadanie, będąc przy tym w 100% spokojnym, gdyż na pewno wywiążemy się z powierzonych nam cennych rzeczy!

W ramach dodatków, oferujemy bezpłatne pojemniki czy kartony przeprowadzkowe, a także materiały ochronne, takie jak folie czy taśmy. Wszelka segregacja, pakowanie, montaż, wniesienie, zniesienie, jak i prace porządkowe są tylko dodatkowymi możliwościami, jakie możesz znaleźć w ramach naszych usług. O wszelkie detale dbamy zawsze i wszędzie, dlatego wybierz Trans-Speed, by zapomnieć o nieprzyjemnych sytuacjach w trakcie jakichkolwiek przeprowadzek czy transportu!

Przeprowadzki Chorzów – Meblowóz + Kierowca już od 90 zł/h. Skorzystaj z promocji i zadzwoń teraz! +48 536 086 086

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.