\

Usługi transportowe Na każdą kieszeń

Usługi transportowe na każdą kieszeń w Katowicach i na całym Śląsku.

Przy zamówieniach z trzytygodniowym wyprzedzeniem oferujemy 10% rabatu!

Przeprowadzki mieszkań

Gotowy na zmiany?
Zrób to z nami!

Przeprowadzki firm

Doświadczenie i profesjonalizm. Rozmiar nie gra roli.

Likwidacje

Wiemy, czego potrzebujesz. Dajemy Ci to i wiele więcej!

Transport

Przewóz pianin, towarów, sejfów. Wszystko do 1,5 t.

Darmowa wycena

Nie chcesz martwić się przeprowadzką, czy też transportem ciężkich przedmiotów?

Przeprowadzki indywidualne

Zastanawia Cię ile wynoszą ceny usług transportowych oraz ile kosztuje przeprowadzka? Zdziwisz się, jak atrakcyjny i przystępny dla Twojego portfela jest cennik usługi transportowej w Trans-Speed! Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg parametrów. Jeśli chcesz uzyskać wstępną, zupełnie niezobowiązującą ofertę, zapoznaj się z cennikiem firmy transportowej Trans Speed i wypełnij darmowy formularz wyceny.

Koszt przeprowadzki w Trans-Speed nie jest sztywno ustalony, więc masz możliwość dopasowania ceny usługi do Twoich możliwości. Możesz zdecydować się na wybór jednego, spośród trzech pakietów, które oferuje nasza firma przeprowadzkowa. Wybierz pakiet samodzielny (my zajmujemy się wyłącznie transportem, a pakowanie, demontowanie, znoszenie i wnoszenie dobytku leżą w Twoich rękach), pakiet standardowy (transport, załadunek i wyładunek) lub pakiet kompleksowy (do wyboru: segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mienia pod wskazany adres, wywóz niepotrzebnych przedmiotów, mebli i sprzętów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji, wniesienie i rozlokowanie mienia w nowym miejscu, montaż wyposażenia). Gwarantujemy, że niezależnie od dokonanego wyboru będziesz w pełni zadowolony z przeprowadzonej usługi. Przeprowadzki indywidualne przeprowadzamy w sposób profesjonalny i zawsze dokładamy wszelkich starań, by wszystko cały proces przebiegł sprawnie i na najwyższym poziomie.

Pojemnik transportowy

Nie masz w co się spakować? Już masz! Zapewniamy darmowy pojemnik transportowy, w którym z łatwością zmieścisz mniejszy i większy dobytek. Jeśli pojemniki transportowe to za mało, możesz zdecydować się na odpłatne, ale tanie kartony przeprowadzkowe – solidne i odpowiednio zabezpieczające nawet kruche przedmioty. Do Twojej dyspozycji są także materiały ochronne (taśmy, folie, pasy mocujące). Dzięki temu Twoja przeprowadzka przebiegnie w pełni bezpiecznie, a żadne transportowane rzeczy nie ucierpią podczas przewożenia.

Poznaj opinię jednego z naszych klientów, dotyczącą usług przeprowadzkowych przeprowadzonych przez naszą firmę: Pan Jerzy, Tychy

Przeprowadzki firm

Już nie możesz się doczekać nowego biura czy lokalu firmy, a poza tym chciałbyś mieć tę całą przeprowadzkę firmy jak najszybciej z głowy? Świetnie Cię rozumiemy! Z myślą o Twoich oczekiwaniach realizujemy przeprowadzki 7 dni w tygodniu! Dzięki temu masz pewność, że cały ten proces przebiegnie szybko i sprawnie.

Nie masz pojęcia, jak to wszystko zorganizować, jak pogodzić codzienne obowiązki z czasochłonnym dodatkowym zadaniem, jakim jest przeprowadzka firmy? Nie rwij włosów z głowy! W Trans-Speed wybierzemy optymalny dla Ciebie termin realizacji usługi, a dzięki naszym poradom planistycznym transport firmy okaże się bułką z masłem.

Profesjonalne usługi transportowe przeprowadzki

Jeśli kompletnie nie masz czasu, możliwości albo ochoty uczestniczyć w przygotowaniach do przeprowadzki (np. przebywasz za granicą lub jesteś zbyt zajęty pracą), możesz przekazać nam klucze do lokalu. Na podstawie Twoich dyspozycji zrealizujemy dowolne zadania zarówno w starym, jak i nowym miejscu (zakres usługi do wyboru z pakietu kompleksowego). Pozwoli Ci to zająć się codziennymi obowiązkami, a nasza firma przeprowadzkowa zrealizuje cały proces przeprowadzki na najwyższym poziomie!

Możesz na nas liczyć - szybko i sprawnie przeprowadzimy zarówno mały, rodzinny biznes jak i oddział państwowego giganta. Skorzystaj z oferty firmy transportowej Trans-Speed! Sprawdź cennik usług transportowych i już dziś zaplanuj przeprowadzkę firmy.

Likwidacje mieszkań i wywóz mebli

Likwidacja lokalu oraz wywóz i utylizacja mebli i sprzętów to usługa skierowana do każdego, kto chce szybko i sprawnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów. Z naszą pomocą opróżnianie mieszkań to żadne wyzwanie!

Wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką w Trans-Speed! Przeprowadzamy opróżnianie i likwidacje mieszkań i domów, pomieszczeń gospodarczych (piwnica, strych, garaż, komórka itp.) oraz lokali komercyjnych, magazynów i biur. Usługi świadczymy na Śląsku – w Katowicach i innych miejscowościach GOP. Już teraz sprawdź naszą ofertę na wywóz mebli Katowice!

Wybierając nasze usługi likwidacyjne, odetchniesz z ulgą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zapleczem narzędziowym, pozwalającym na całkowicie bezpieczne i niewymagające nadludzkiej siły demontowanie, znoszenie i transport przedmiotów gabarytowych i nietypowych (sejfy, szafy serwerowe, archiwa, pianina, fortepiany, szyby, lustra, szklane żyrandole, antyki, złom metalowy) oraz przedmiotów drobnicowych (wszelkie meble, sprzęty RTV/AGD, odzież, makulatura, zastawa stołowa, ozdoby i inne). Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że cały proces opróżniania mieszkania przebiegnie w sposób sprawny i profesjonalny.

Profesjonalna likwidacja lokalu

Możesz powierzyć nam dowolne zadania, m.in. segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mebli oraz innych przedmiotów pod wskazany adres bądź na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji. Wszystko załatwimy za Ciebie! Postaw na ofertę firmy transportowej Trans-Speed i przeprowadź likwidację lokalu na najwyższym poziomie!

Do każdego zadania podchodzimy z pasją i starannością - co potwierdza ta serdeczna opinia klientki.

Usługi transportowe

Nasza firma transportowa jest już pełnoletnia (od 1996 r. stuknęło jej nawet kilka lat więcej) – to był dobry czas, który pozwolił doskonale zgłębić potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu możemy zapewnić Ci pełne wsparcie w zakresie planowania, organizacji i realizacji transportu – dokładnie tak, jak oczekujesz! Lata doświadczenia, wykonanych zleceń i mnóstwo zadowolonych klientów – te cechy wyróżniają firmę przeprowadzkową i transportową Trans-Speed! Dodatkowo nasza firma znana jest ze swojego profesjonalnego podejścia i sprawnego wykonywania poleconych nam zadań. Zaletą naszych usług transportowych jest także atrakcyjna cena. Sprawdź nasz cennik usług transportowych i skorzystaj z oferty!

Usługi przeprowadzkowe na najwyższym poziomie

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów dostawczych z windą, dzięki którym możemy ekspresowo przetransportować dowolny towar w obrębie Śląska, Polski i Unii Europejskiej. Dokładnie tak! Nasza firma oferuje transport i przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Rozwiązujemy problemy z dostarczeniem towaru do klienta - wystarczy jeden telefon, a my zajmiemy się całym procesem.

Oferujemy również transport specjalistyczny - przewieziemy dla Ciebie nawet tak kłopotliwe przedmioty jak sejfy, ciężkie maszyny, sprzęt AGD i dokumenty z archiwum. Naszą specjalnością jest przewóz pianin i fortepianów - cieszymy się pod tym względem znacznym zaufaniem klientów. Sprawdź referencje, które uzyskaliśmy za przeprowadzoną przez nas usługę transportową przeprowadzkę